Naujienos
šiuo metu naujienų nėraApie mus

 

STALO IR VIRTUVĖS INDAI PROFESIONALAMS:

kavinėms, restoranams, viešbučiams, picerijoms, valgykloms, konditerijos cechams.


PARDAVIMAS, UŽSAKYMAI, INFORMACIJA, KONSULTACIJOS

DIDELIS VIRTUVĖS INVENTORIAUS PASIRINKIMAS

Puodai-talpos nuo 0,5 iki 100 litrų iš nerūdijančio plieno (18/10). Įvairių dydžių pjaustymo lentelės (baltos ir spalvotos: raudonos, geltonos, mėlynos, žalios ir rudos), stovas pjaustymo lentelėms džiovinti. Peiliai virėjams, mėsininkams ir konditeriams (taip pat spalvotomis rankenomis) bei magnetiniai laikikliai peiliams ir galąstuvai. Keptuvių įvairovė: lietiniams, WOK, grill, universalios iš nerūdijančio plieno arba su stipria profesionalams skirta titanine danga ir kt., skersmuo nuo 20 iki 60 cm. Samčiai nuo 0,03 iki 2 litrų iš nerūdijančio plieno. Gastronorminiai indai. Įvairūs kiti virtuvės reikmenys: daržovių dekoravimo įrankiai, sietai, mentelės, konservų atidarymo prietaisai ir t. t


PICERIJŲ, BARO, VIEŠBUČIŲ IR POBŪVIŲ REIKMENYS

LIŽĖS PICOMS (platus pasirinkimas), skardos picoms, šepečiai picos krosnims ir kt. picerijų inventorius. Baro reikmenys: plaktuvės, koštuvai, kibirėliai ledukams, barmeno įrankiai, sulčiaspaudės, plakikliai, menzūrėlės alkoholiui ir kt. Konditeriniai reikmenys: kočėlai, konditeriniai antgaliai, konditeriniai maišeliai, įvairios formos ir skardos, konditeriniai peiliai, rėčiai, žnyplės ir kt. Pobūvių reikmenys: stalo marmitai, pa- dėklai, žvakidės. Maisto pervežimo termosai: sriubai, antriems patiekalams, gėrimams, picoms. Virtuvėms ir viešbučiams skirti vežimėliai: serviravimo, bagažo pervežimui.


STALO INDAI IR ĮRANKIAI PROFESIONALAMS

Indų sukomplektavimas: lėkštės, stalo įrankiai, taurės bei serviravimo reikmenys. Modernūs ir klasikiniai indų dizaino sprendimai, indai japonų, prancūzų ir kitų šalių nacionaliniams patiekalams. Kietasis porcelianas restoranams, kavinėms ir viešbučiams. Stiklo taurės ir indai (desertams, ikrams, ąsočiai, vazos ir kita).